Середа, 21.02.2018, 04:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Бугаївський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методична робота » Атестація

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН атестації педагогічних працівників на 2018-2022 роки

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН

атестації педагогічних працівників

Бугаївського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області

на 2018-2022 роки 

№ з/п

П.І.Б. педагогічного працівника

Предмет викладання

Категорія

Роки

Примітка

2018

2019

2020

2021

2022

1.

Веприцька Ніна Іллівна

Біологія, природознавство

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 

 

 

 

30.03.

2017

 

2.

Висоцька Світлана Миколаївна

Математика

10 тарифний розряд

 

Не прох. атестацію

 

 

 

Диплом ВНЗ отримує 2018

працює з 01.09.2017

 

3.

Воєца Марія Миколаївна

Практичний психолог

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

05.04.

2016

 

 

 

Англійська мова

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

4.

Дикань Алла Василівна

Історія,

правознавство, етика 

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 

 

 

 

30.03.

2017

 

5.

Козоброд Ніна Сергіївна

Математика

Спеціаліст вищої категорії

 

 

03.04.

2015

 

 

 

6.

Корзун Наталія Миколаївна

Біологія, екологія, інформатика

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

25.03.

2016

 

 

7.

Лещенко Олександр Вікторович

Трудове навчання, технології, інформатика,

обр. мистецтво,

мистецтво,

художня культура

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

25.03.

2016

 

 

8.

Магда Андрій Геннадійович

Математика, фізика,

економіка, астрономія

Спеціаліст другої категорії

 

27.03.

2014

 

 

 

 

9.

Малахова Людмила Олександрівна

Англійська мова

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 

 

 

 

30.03.

2017

 

10.

Минюк Ніна Михайлівна

Початкові класи

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 

 

03.04.

2015

 

 

 

11.

Павленко Надія Петрівна

Початкові класи

11 тарифний розряд,

старший вчитель

 

 

 

05.04.

2016

 

 

12.

Рибалко Тетяна Іванівна

Початкові класи

Спеціаліст першої категорії

 

27.03.

2014

 

 

 

 

13.

Ровчак Любов Петрівна

Початкові класи

11 тарифний розряд,

старший вчитель

 

 

 

05.04.

2016

 

 

14.

Скринник Валентина Йосиівна

Початкові класи, музичне мистецтво

Спеціаліст другої категорії

22.03.

2012

 

 

 

 

Продовжено дію рішення АК від 22.03.2012 до 23.03.2018

15.

Снісаренко Світлана Олександрівна

Українська мова та література

Спеціаліст

 

Не прох. атестацію

 

 

 

Диплом ВНЗ 2017, працює з 01.09.2016

16.

Сотула Оксана Леонідівна

Хімія, біологія, основи здоров’я

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

17.

Теницький Костянтин Володимирович

Фізична культура, захист Вітчизни

Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

08.04.

2014

 

 

 

 

18.

Хиленко Людмила Василівна

Українська мова та література, зарубіжна література

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

19.

Червенко Анна Анатоліївна

Початкові класи, англійська мова в початкових класах

Спеціаліст

 

 

Не прох. атестацію

 

 

З 25.09.2015 по 20.07.2018 - відпустка по догляду за ди-тиною до 3-х років

20.

Щербак Наталія Василівна

Історія, географія, харківщинознавство

Спеціаліст першої категорії

28.03.

2013

 

 

 

 

 

21.

Ярославцева Ірина Володимирівна

Зарубіжна література та російська мова

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

22.

Кохан Олена Володимирівна

Фізичне виховання в ДНЗ

Спеціаліст другої категорії

 

27.03.

2014

 

 

 

 

23.

Бобрусь Алла Григорівна

Вихователь ДНЗ

11 тарифний розряд, вихователь-методист

 

 

03.04.

2015

 

 

 

24.

Гарагуля Надія Федорівна

Вихователь ДНЗ

11 тарифний розряд

 

 

 

 

24.03.

2017

 

25.

Кохан Людмила Олександрівна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст другої категорії

 

 

 

25.03.

2016

 

 

26.

Образцова Наталія Павлівна

Вихователь ДНЗ

10 тарифний розряд

 

 

 

 

24.03.

2017

 

27.

Перепелиця Лідія Анатолівна

Вихователь ДНЗ

10 тарифний розряд

 

27.03.

2014

 

 

 

 

28.

Ровчак Юлія Юріївна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст

 

 

 

25.03.

2016

 

 

29.

Рудикіна Ірина Сергіївна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст

 

 

 

27.03.

2014

 

З 03.08.2017 по 04.04.2020 - відпустка по догляду за ди-тиною до 3-х років

30.

Сідаш Ірина Іванівна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст

 

27.03.

2014

 

 

 

 

31.

Скринник Вікторія Петрівна

Музичний керівник ДНЗ

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

32.

Тарасова Світлана Вікторовна

Вихователь ДНЗ

11 тарифний розряд

28.03.

2013

 

 

 

 

 

33.

Тітова Світлана Вікторовна

Вихователь ДНЗ

Спеціаліст першої категорії

 

 

 

 

24.03.

2017

 

Категорія: Атестація | Додав: sania (05.01.2017)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Контакти
Бугаївський навчально-виховний комплекс
Ізюмської районної ради
 Харківської області
Адреса: пл.Центральна,12 с.Бугаївка, Ізюмський район, Харківська область, 64320
Телефон:05743 63-7-80

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz