Вівторок, 11.12.2018, 15:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методична робота » Школа молодого спеціаліста

Про результати роботи з молодими спеціалістами у 2017/2018 навчальному році

Про результати роботи

з молодими спеціалістами

у 2017/2018 навчальному році

 

Протягом 2017/2018 навчального року в Бугаївському НВК одним із напрямків методичної роботи з педагогічними працівниками була робота з молодими спеціалістами, метою якої є підвищення професійного самовдосконалення молодих та малодосвідчених педагогів щодо оновлення й розширення знань, формування нових професійних компетенцій у психолого-педагогічній, науково-дослідній, організаційно-управлінській діяльності, набуття досвіду формування змісту навчання і виховання, застосування інноваційних технологій реалізації змісту навчання і виховання, забезпечення неперервного духовного та професійно-творчого розвитку особистості на основі партнерства між усіма структурами й підрозділами системи освітиВ шкільному підрозділі працював 1 педагогічний працівник із статусом «молодий спеціаліст»: Снісаренко Світлана Олександрівна, у червні 2017 року закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Середня освіта (Українська мова і література) вчитель» і здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури, в НВК працює з 01.09.2016 року на посаді вчителя української мови та літератури, педагогічний стаж на 01.06.2018 року складає 1 рік 9 місяців.

              Протягом 2017/2018 навчального року робота з молодим спеціалістом здійснювалася відповідно до 2-річного перспективного плану та індивідуальних планів роботи молодого спеціаліста та наставника, плану роботи «Школи становлення молодого вчителя»; відбувалося відвідування уроків молодим спеціалістом у колег та наставника, відвідування засідань РМО, відвідування адміністрацією та наставником уроків та занять у молодого спеціаліста.

              Протягом 2017/2018 навчального року заступником директора з навчальної роботи Дикань А.В. згідно з планом роботи «Школи становлення молодого вчителя» були проведені інструктивні консультації з Снісаренко С.О. щодо організації освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році, впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти у 9-му класі, оновлених навчальних програм у 5-11 класах, про нормативне та навчально-методичне забезпечення викладання навчальних дисциплін, щодо ведення шкільної документації; проведено практичні заняття щодо методики проведення уроків з використанням ІКТ; щодо організації позакласної роботи з предмета. Здійснювалась робота щодо удосконалення оволодіння вимогами до сучасного уроку, методами, формами, прийомами навчання, типологією уроків, ознайомлення з передовими педагогічними технологіями. Було організовано відвідування уроків та позакласних заходів у досвідчених вчителів з наступним аналізом. Снісаренко С.О. відвідала засідання серпневої секції РМО вчителів української мови та літератури, заняття-семінар у відділі освіти для молодих спеціалістів у грудні 2017 року, взяла участь у роботі фахової комісії з перевірки робіт учнів-учасників районного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, у вебінарі Харківського РЦОЯО щодо організації та проведення ЗНО-2017 з української мови.    

Молодий спеціаліст, Снісаренко С.О., підвищує власний фаховий та методичний рівні шляхом роботи над індивідуальним проблемним питанням: «Загальні методичні вимоги до уроку української мови та літератури в умовах переходу на нові стандарти освіти».

              Провідною формою роботи з молодим спеціалістом протягом 2017/2018 навчального року була робота з наставником. Наказом по НВК наставником Снісаренко С.О. було призначено Малахову Л.О., вчителя англійської мови НВК, керівника ШМО вчителів філологічного циклу. Протягом 2017/2018 навчального року робота наставника з молодим спеціалістом включала в себе: бесіди за розділами педагогіки та психології, ознайомлення з принципом роботи та основами використання інтерактивної дошки «Smart» на уроках української мови та літератури, консультації щодо організації освітнього процесу, щодо особливостей викладання у 5–11 класах, щодо впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти у 9-му класі, щодо удосконалення матеріально–методичної бази кабінету, здійснювалося взаємовідвідування уроків, позакласних заходів та робота щодо оволодіння навичками самоаналізу уроку і виховного заходу, була опрацьована відповідна нормативна база, фахова науково-методична література, матеріали фахових педагогічних періодичних видань, інтернет-ресурсів.

              Снісаренко С.О. виявляє достатній рівень фахової та методичної підготовки, уроки проводить на достатньому науково-методичному рівні, під час підготовки використовує матеріали спеціальної літератури, досвід, набутий під час навчання у ВНЗ, та досвід наставника й колег, працює над опануванням змісту навчальних програм та удосконаленням власного володіння методикою викладання української мови та літератури, використанням технології інтерактивного навчання, ІКТ, використанням інтерактивної дошки «Smart» на уроках української мови та літератури, особистісно-орієнтованого навчання, викладає українську мову та літературу у 5, 6, 7 та 9 класах. За підсумками участі учнів НВК у районному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка учні 6 та 9 класу Гончарик Дар’я та Мазур Владислав посіли III місця відповідно серед 6-тикласників та 9-тикласників Ізюмського району.

                 Молодим спеціалістом оформлена індивідуальна методична папка «Перші кроки до фахового зростання» та наповнюється матеріалами за результатами власної освітньої діяльності. На засіданні ШМО вчителів філологічного циклу (15.03.2018, протокол № 4) заслухано звіт Снісаренко С.О. про проведену роботу протягом 2017/2018 навчального року щодо фахового становлення, звіт Малахової Л.О. про проведену роботу протягом 2017/2018 навчального року як наставника заслухано на засіданні педагогічної ради (11.06.2018, протокол № 10).

Категорія: Школа молодого спеціаліста | Додав: sania (08.10.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Контакти
КЗ "Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області"
Адреса: пл.Центральна,12 с.Бугаївка, Ізюмський район, Харківська область, 64320
Телефон:05743 63-7-80

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz