Сучасна українська сім'я головною стає ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечити їй належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, морального та духовного розвитк.
Для дитини матуся й татусь - це найголовніші люди, які зрозуміють її, дадуть їй пораду. Але хто ж допоможе батькам надати педагогічних знань? Звичайно, це школа. Батьки-діти-школа. Від того, як буде побудовано місток між батьками, дітьми й школою, залежить навчання наших дітей, роль їх у дитячому колективі, психологічна реалізованість і захищеність. Цього ви можете досягти, дотримуючись методичних порад і рекомендацій щодо виховання і навчання дітей у сучасній українській родині через взаємодію зі школою. Одним із таких видів співпраці є батьківські збори.
20 листопада 2015 були проведені загальношкільні батьківські збори в стінах Бугаївського НВК.
За результатами роботи батьківської та педагогічної громадськості прийняті рішення:
1. Всім батькам дотримуватись виконання ст. 59 "Закону України про освіту":
а) виховання в сім'ї є першоосновою розвитку особистості;
б) на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини;
в) батьки та особи, які їх замінюють, зобов'язані:
- повністю дбати по фізичне здоров'я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природніх здібностей; поважати гідність дитини, виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя, шанобливе ставлення до державної і рідної мови, сім'ї, старших за віком, до народних традицій та звичаїв;
- виховувати повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського та іншого народів, дбайливе ставлення до історично-культурного надбання та навколишнього природнього середовища, любові до своєї країни;
- сприяти здобуттю дітьми освіти в навчальних закладах аби забезпечувати повноцінну освіту відповідно до вимог її змісту, рівня та обсягу;
- виховувати повагу до законів, прав та основних свобод людини.
2. Батькам контролювати дітей з питань наявності необхідних засобів навчання, згідно з розкладом.
3. Посилити контроль батьків за використанням телефонів, зобов'язати дітей залишати їх вдома або використовувати в разі необхідності.
4. Батькам звертати увагу на зовнішній вигляд та форму одягу дітей.
5. Вчителям, батькам, громадськості закріплювати в свідомості дітей питання здорового способу життя і діяльності.
7. Проводити батьківський всеобуч, тренінги, заняття по впровадженню здорового способу життя і діяльності в сім'ях, в повсякденному житті.
8. Систематично проводити виховні заходи в НВК разом із батьками.
9. Посилити контроль батьків за перебуванням дітей на вулиці. 22.00 - повинні бути вдома (літній час), 20.00 - взимку.
10. Закінчити проходження медичного огляду учнями до 01,12.2015 року. З 01.12 до уроків фізичної культури учні, які не пройшли медогляд допускатися не будуть.
11.Батькам, класним керівникам, вчителям - предметникам продумати та вирішити питання про щоденний розподіл підручників та шкільного обладнання між учнями з метою зменшення маси портфеля та навантаження на опорну систему школяра.
|